Start Aviru nevyšel

Start Aviru nevyšel

Avir -Kolin 1:2

První zápas, první hokenbalová šou. Přes skvělé vystoupení Mnicha v brance, který musel snad přijít rovnou z techna, až tak dobře chytal, sme prohráli po dvou gólech v oslabení 3 na 5.

Nejdříve, nejdříve někdy v půlce zápasu, Beny zavěsil z vršku kruhů při naší PP, jenže zanedlouho přišlo představení Vencla a Ivase. Protože sem měl pravdu, samozřejmě, a potrefenej Vencl se ozval, Avir šel do třech. Ve třech sme vydrželi jen něco málo přes minutu a když sme si stejnou situaci zopakovali i podruhý ze stejným koncem, bylo hotovo, protože Poli prej neměl den, tak pálil všechny šance co si vytvořil, pískal Vencl, všechno bylo proti nám :-) .

Kolín bude letos hore, V podstatě se jedná o tým z play-off z předminulé sezóny, který nás vyřadil v semifinále (čili to co zbylo z ačka, plus lepší kusy béčka), chlapci vypadají, že trénují, dost běhají, dost to mydlí, nepříjemný. Když k tomu pošleme Díru z brány rovnou do druhého útoku je to ještě nepříjemnější :-D . Na první utkání to mělo hodně solidní tempo, a to Kolín odehrál zápas na osm hokejbalistů. Ikdyž, mi ještě na míň :-D .

Po zápase rychlá valná hromada odhlasovala občerstvení na účet Aviru, takže to nakonec nebyl úplně nepovedený večer.

Ivas