AVIR B - KERT B 7-0

AVIR B – KERT B 7-0

Oslabení hosté tentokrát vydrželi tempo zápasu pouze 2 třetiny, když v té poslední definitivně padli. Naopak domácí i bez svého lodivoda Zelenky potvrdili svou velkou fazónu a posedmé v řadě si připsali 3 body.

Právě absentující trenér domácích Karel Zelenka je první z Aviru, který se naší redakci ozval: „Výsledek 7:0 mluví za vše. I když jsem ze zdravotních důvodů nebyl na střídačce, děkuji a blahopřeji hráčům za výkon i výsledek.“

To trenér hostů Jan Skalník zaslal obsáhlejší report a nešetřil i kritikou: „Měl to být vyrovnaný zápas, ale bohužel jsme se nesešli. Většina kluků se z důvodu pracovních povinností zápasu v Čimicích nemohla účastnit, byli jsme tedy jen v devíti hráčích do pole. K tomu všemu jsme měli ještě problémy s výstrojí hráčů. Přesto jsme se soupeřem drželi v první třetině krok. Před koncem první části však přišel faul Bureše, po kterém s poraněným kotníkem odkulhal do šatny Hradecký. Obléknout do pole se musel Varga, který byl v tomto utkání třetím brankářem. Na hřišti se ale také dlouho neohřál, protože si rozhodčí Vencl léčil své komplexy a Vargovi udělil 2 osobní tresty za nesportovní chování. Ve druhé třetině jsme dvakrát inkasovali po chybách naší obrany. V poslední třetině nám v malém počtu hráčů rychle docházely síly a po výměně brankářů dostal v závěru utkání naděleno i gólman Pazdera. Obránce Kaucký byl za celý zápas pouze šestkrát vystřídán. Ač nikdy neházím špatný výkon týmu na rozhodčí, musím zde zmínit, že rozhodčí Vencl je obrovské mínus pro tuto ligu, kde se týmy a hráči samotní snaží držet určitou úroveň. A není to jen mimořádný výpadek v jednom utkání, excesy tohoto pána jsou pravidlem. Možná by bylo vhodné, aby se tímto konkrétním případem zabývala komise rozhodčích.“

zdroj: streethockey.cz

Náš hráč Ondřej Beneš a jeho komentář k výsledku utkání: „Výhra 6-0, já 0+2″. Díky Beny :D